Grupa Projektowa - Projekty architektoniczne, budowlane, wykonawcze, wnętrz, instalacji, grafiki, www. Wizualizacje. Inwentaryzacje. Witryny internetowe www. Konsultacje i doradztwo. Nadzór budowlany, Wykonawstwo i Kompleksowa obsługa inwestycji

PROJEKTY WNĘTRZ

Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz::
w zakresie;
Projekt wnętrza zawiera: inwentaryzację, 2 koncepcje układu funkcjonalnego pomieszczeń (2d – wybieramy jedną koncepcję), Koncepcja 3d (wizualizacja) na podstawie zatwierdzonej koncepcji i projekt wykonawczy z kosztami wybranych przez klienta materiałów.
W ramach projektów wnętrz wykonujemy:
w zakresie następujących pomieszczeń;
Ze względu na różnorodność projektów elementy składowe projektu dobieramy do charakterystyki danego wnętrza po rozmowie z klientem. W zakresie powyższych usług oferujemy kompleksową obsługę od projektu do wykonawstwa i nadzoru autorskiego.
Wykonujemy wnętrza współczesne, w stylu minimalistycznym, jak również w nowopowstałym nurcie neobarokowym. Tworzymy też wnętrza historyczne na podstawie badań konserwatorskich z danego okresu. Wykonujemy specjalistyczne projekty wnętrz dostosowane do potrzeb i wymagań inwestora.